header-mhcv.jpg

JO16-1 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Technisch Coach Veronique Nabben
Technisch Coach Michel Rouw
Trainer Daphne Bakx
Trainer Roy de Rijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Helmond JO16-2 Nuenen JO16-1 11:30
Nuenen JO16-1 Venray JO16-1 12:20
Helmond JO16-2 Venray JO16-1 13:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gemert JO16-1 10 22 7 1 2
2 Venray JO16-1 8 21 7 0 1
3 Nuenen JO16-1 6 13 4 1 1
4 Boxmeer JO16-1 8 13 4 1 3
5 Helmond JO16-2 8 7 2 1 5
6 Deurne JO16-1 12 7 2 1 9
7 Uden JO16-1 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HC Helmond JO16-2 13:10 uit
29 jan Nuenen JO16-1 12:20 uit
5 feb Nuenen JO16-1 13:40 thuis
5 feb MHC Boxmeer JO16-1 12:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Nuenen JO16-1 Gemert JO16-1 (2-2)scheduled
Gemert JO16-1 Uden JO16-1 (3-0)final
Nuenen JO16-1 Uden JO16-1 (3-1)scheduled
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Helmond JO16-2 Boxmeer JO16-1 (0-3)scheduled
Deurne JO16-1 Boxmeer JO16-1 (5-8)scheduled
Helmond JO16-2 Deurne JO16-1 (3-2)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Nuenen JO16-1 Deurne JO16-1 (2-1)final
Deurne JO16-1 Helmond JO16-2 (3-2)final
Nuenen JO16-1 Helmond JO16-2 (6-2)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Boxmeer JO16-1 Venray JO16-1 (1-3)scheduled
Venray JO16-1 Gemert JO16-1 (5-1)scheduled
Boxmeer JO16-1 Gemert JO16-1 (3-2)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Venray JO16-1 Uden JO16-1 (7-1)final
Helmond JO16-2 Uden JO16-1 (5-2)final
Venray JO16-1 Helmond JO16-2 (9-3)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Deurne JO16-1 Gemert JO16-1 (1-5)final
Gemert JO16-1 Nuenen JO16-1 (3-1)final
Deurne JO16-1 Nuenen JO16-1 (5-8)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Deurne JO16-1 Uden JO16-1 (1-2)final
Uden JO16-1 Venray JO16-1 (0-6)scheduled
Deurne JO16-1 Venray JO16-1 (3-4)final
Gemert JO16-1 Helmond JO16-2 (6-2)final
Boxmeer JO16-1 Helmond JO16-2 (1-1)final
Gemert JO16-1 Boxmeer JO16-1 (6-3)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Gemert JO16-1 Venray JO16-1 (4-3)final
Venray JO16-1 Deurne JO16-1 (8-4)final
Gemert JO16-1 Deurne JO16-1 (6-4)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Boxmeer JO16-1 Deurne JO16-1 (1-2)final
Uden JO16-1 Deurne JO16-1 (6-6)final
Boxmeer JO16-1 Uden JO16-1 (7-4)final

Wedstrijdschema

Hoofdsponsor